Oferta

Kalibracja kamer samochodowych

Profesjonalna Kalibracja Kamer Samochodowych – Gwarancja Bezpieczeństwa i Precyzji

Kalibracja kamer samochodowych jest procesem, który wymaga profesjonalizmu i doświadczenia. W Hanesco oferujemy najwyższej jakości usługi kalibracji kamer, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo i precyzyjne działanie systemów asystujących kierowcy w Twoim samochodzie.

Kalibrację kamer samochodowych wykonasz w Hanesco, ul. Nałęczowska 73, Lublin.

Czym jest kalibracja kamer samochodowych?

Kalibracja kamer samochodowych to proces regulacji i dostosowania systemów elektronicznych w pojeździe, które są odpowiedzialne za różne funkcje bezpieczeństwa. Obejmuje to między innymi systemy asystujące kierowcy takie jak: asystent pasa ruchu, system ostrzegania o kolizji, adaptacyjny tempomat, asystent parkowania, czy system rozpoznawania znaków drogowych.

Dlaczego kalibracja jest ważna?

Wraz z rozwojem technologii, kamery i czujniki stały się nieodłącznym elementem nowoczesnych pojazdów. Te systemy są niezwykle ważne dla bezpieczeństwa na drodze, ale aby działały poprawnie, muszą być regularnie kalibrowane. Proces kalibracji zapewnia, że systemy w Twoim samochodzie działają z najwyższą precyzją, zwiększając bezpieczeństwo jazdy.

Kalibracja Kamer Hanesco

Posiadamy specjalistyczne narzędzia i doświadczony personel, aby zapewnić najwyższą jakość usług kalibracji. Nasz zespół techników posiada dogłębną wiedzę na temat różnych systemów elektronicznych w samochodach i jest stale szkolony w najnowszych technologiach.

Zaufaj Ekspertom Kalibracji Kamer

Bezpieczeństwo na drodze jest naszym priorytetem. Dlatego zapewniamy, że usługi kalibracji kamer samochodowych w Hanesco są zawsze wykonane z największą starannością i precyzją. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia różnicy, jaką profesjonalna kalibracja może przynieść dla Twojego samochodu i bezpieczeństwa na drodze.

Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach kalibracji kamer samochodowych i umówić się na wizytę. Gwarantujemy profesjonalizm, precyzję i szybki czas realizacji.

Koszt kalibracji kamer samochodowych w Hanesco: 350-450 zł
Rezerwacja wizyty: https://hanesco.pl/rezerwacje/

 

siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba


HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.