Oferta

Łańcuchy śniegowe na koła

Łańcuchy śniegowe na koła — do czego służą?

Niezależnie od tego, czy podróżujesz po Polsce, czy korzystasz z dróg w Europie, musisz przygotować się na każde warunki pogodowe. Zwłaszcza zimą zaopatrz się w łańcuchy na koła. Jeśli mieszkasz w Lublinie, łańcuchy na opony kupisz o każdej porze roku w Hanesco. Łańcuchy przeciwśniegowe to gwarancja pełnej mobilności i bezpieczeństwa w każdych warunkach. Łańcuchy śnieżne poprawiają przyczepność kół do nawierzchni pokrytej śniegiem, błotem lub lodem, umożliwiając zdobywanie niedostępnych dotąd rejonów czy podjazd pod zaśnieżoną górkę. W wielu krajach zimą nie można poruszać się po drogach bez łańcuchów śnieżnych. Ich brak grozi wysokim mandatem, ale posiadanie odpowiednio przygotowanego pojazdu to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa, o które powinien zadbać każdy kierowca.

Łańcuchy śniegowe — do jakiego samochodu?

Poszukujesz łańcuchów do kół w Lublinie? W naszej ofercie posiadamy łańcuchy śniegowe do każdego segmentu samochodów: osobowych, terenowych, 4×4, SUV, ciężarowych i wózków widłowych. Ponadto w naszym sklepie znajdują się ekskluzywne łańcuchy nakładki. Łańcuchy należy montować zawsze na co najmniej dwa koła napędowe samochodu. Do aut z tylnym napędem wystarczą dwa łańcuchy na tylne koła, do aut z przednim dwa łańcuchy na przednie koła. Jeśli pojazd ma napęd na cztery koła, musisz zaopatrzyć się w łańcuchy na wszystkie cztery opony. Dzięki wysokiej jakości łańcuchom samochodowym dojedziesz wszędzie!
Łańcuchy śniegowe na koła — producenci

Nie inwestuj w niemarkowe, marketowe łańcuchy na opony. Tylko wysokiej jakości łańcuchy do opon z lubelskiego sklepu Hanesco zapewniają bezpieczeństwo i idealne dopasowanie do kół różnych samochodów. W sprzedaży posiadamy produkty czołowych producentów:

  • Łańcuchy przeciwśniegowe THULE
  • Łańcuchy przeciwśniegowe TAURUS
  • Łańcuchy przeciwśniegowe KOENIG
  • Łańcuchy przeciwśniegowe WEISSENFELS

Jakie łańcuchy śniegowe?

Jeśli nie wiesz, jakie łańcuchy śniegowe kupić, obsługa sklepu z łańcuchami na opony jest po to, by pomóc każdemu klientowi. Przede wszystkim jednak zainwestuj w markowe, atestowane produkty. Takie łańcuchy śniegowe będą trwałe, nie zniszczą się podczas jazdy i faktycznie pozwolą na podjechanie pod oblodzone wzniesienia. Zawsze też należy kupować łańcuchy śniegowe dopasowane do swojego samochodu. Nie są to produkty uniwersalne, ponieważ auta posiadają różne opony.

Gdzie kupić łańcuchy na koła?

Nie wiesz, gdzie kupić łańcuchy śniegowe w Lublinie? W sklepie Hanesco możesz liczyć na bardzo szeroki wybór obejmujący łańcuchy na koła różnych samochodów. Dzięki pomocy profesjonalnej obsługi można idealnie dobrać model łańcuchów do swojego pojazdu. Łańcuchy śniegowe kupisz przez cały rok.

Łańcuchy śniegowe na koła — cena

Cena łańcuchów zimowych różni się w zależności od tego, przez jaką firmę zostały wyprodukowane, na jaki rozmiar koła, do jakiego samochodu. Na cenę łańcuchów śniegowych wpływają więc różne zmienne. Nie zmienia to jednak faktu, że zakup łańcuchów na koła często jest obligatoryjny i ich cena jest o wiele niższa, niż koszt naprawy samochodu zniszczonego w wyniku poślizgu czy wysokość mandatu. Warto pamiętać, że w wielu krajach za brak łańcuchów śniegowych na koła podczas podjazdów w zaśnieżonych terenach grozi wysoka kara. Obowiązek posiadania łańcuchów nałożony został na obywateli i turystów między innymi we Francji, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech. W Polsce są obowiązkowe w najtrudniejszym terenie i trzeba je założyć, jeśli zobaczysz okrągły niebieski znak C-18 z grafiką opony wraz z łańcuchem.

Łańcuchy śniegowe na koła — konfigurator

Jeśli nie wiesz jeszcze, jakie łańcuchy śniegowe kupić odwiedź Hanesco i skorzystaj z pomocy pracownika lub użyj konfiguratora dostępnego na stronie https://www.lancuchy.pl/. Możesz samemu skonfigurować łańcuchy, złożyć i odebrać zamówienie w Hanesco, ciesząc się bezpieczną jazdą w każdych warunkach.


HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.