O firmie

Informacje o firmie

Hanesco jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, wyspecjalizowaną w serwisowaniu szyb samochodowych. Profesjonalizm działania oraz wysoka jakość oferowanych usług sprawiły, że firma Hanesco jest liderem w swojej dziedzinie nie tylko w województwie lubelskim, ale również w Polsce. Zadowolenie Klientów było siłą napędową działalności firmy od samego początku jej istnienia. Dlatego z roku na rok liczba usatysfakcjonowanych Klientów stale rośnie a firma Hanesco jest rozpoznawalną marką na rynku.

Historia

Początki firmy sięgają do 1991 roku, w którym z inicjatywy Dariusza Piątka powstał mały serwis szyb samochodowych. Od początku działalności firma specjalizowała się wyłącznie w serwisowaniu szyb samochodowych. Dzięki temu pracownicy stali się profesjonalistami w tej dziedzinie branży motoryzacyjnej.

Siedziba firmy

Dysponując zdobytą na przestrzeni lat wiedzą oraz doświadczeniami, firma Hanesco wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku lubelskiego oraz potrzebom Klientów. Siedziba firmy została przeniesiona z ulicy Nałęczowskiej 163 do nowo powstałego budynku przy ulicy Nałęczowskiej 73. Nowoczesny, duży budynek zapewnia komfort pracownikom jak również Klientom, którzy w oczekiwaniu na odbiór samochodu mogą miło spędzić czas oglądając telewizję lub czytając prasę przy filiżance kawy czy herbaty. Na terenie kompleksu HANESCO znajduje się również Bar Mustafy w którym oczekujący mogą zjeść smaczny i ciepły posiłek, oraz BOSCH SERVICE firmy Dakro, tutaj klienci mogą szybko i solidnie naprawić usterki mechaniczne w swoim aucie.

Jest też u nas coś dla fanów jednośladów. MOTO-GP sklep-serwis motocyklowy, w którym profesjonalnie przygotujesz motocykl na cały sezon, jak i dobierzesz dla siebie ubranie.

W lipcu 2009 roku, uruchomiliśmy profesjonalną myjnię bezdotykową firmy CHRIST która jest czynna 24H na dobę.

W sierpniu 2014 roku ruszyła Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów .Profesjonalna ścieżka diagnostyczna firmy MAHA, jak i tester zbieżności firmy JOHN BEAN oraz doskonale wyszkolona kadra ,pozwala na bardzo dokładne i szybkie przeprowadzenie badania.

siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba

Działalność charytatywna i sponsorska

Firma angażuje się również w liczne akcje charytatywne i społecznościowe.

  • Jesteśmy jednym z głównych sponsorów Kuby Piątka Mistrza Świata juniorów w Rajdach Cross Country 2014 r.
  • Hanesco wspiera również odbywające się cyklicznie akcje między innymi Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i WOŚP.
  • Firma wspiera promocję młodych artystów angażując się w organizację przedsięwzięć muzycznych Diamenty Lublina i Solo Życia.
  • Cyklicznie wspieraliśmy akcję charytatywna Taniec z VIP-ami dzięki któremu min w 2013 roku podopieczni Domu Dziecka w Lublinie mogli wyjechać na wymarzone wakacje.
  • Hanesco dumnie wspiera Lubelskie drużyny sportowe: Speedway Motor Lublin oraz LUK Lublin.
charytatywna
charytatywna
charytatywna
charytatywna


HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.