Oferta

Ozonowanie samochodu

Ozonowanie samochodu w Hanesco polega na wprowadzeniu do jego wnętrza ozonu, czyli formy tlenu o bardzo silnym działaniu bakteriobójczym i dezynfekującym. Ozon jest naturalnie wytwarzany w atmosferze i wykorzystywany w wielu dziedzinach życia. Ozonowanie samochodu to przede wszystkim usunięcie z jego wnętrza nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń, takich jak dym papierosowy, zapachy zwierząt, pleśń, alergeny itp. Ozonowanie ma za zadanie również zabijanie roztoczy, bakterii, grzybów i wirusów. Jest to bezpieczny sposób dezynfekcji, który nie niszczy materiałów znajdujących się wewnątrz samochodu

Dlatego zachęcamy do wykonania ozonowania dla Twojego zdrowia, jak i pasażerów. 

Czyszczenie klimatyzacji poprzez ozonowanie

Czyszczenie klimatyzacji w samochodzie jest ważne, gdyż zapewnia ono, że system będzie działać sprawnie, a samochód będzie miał odpowiednią wentylację. Jeśli klimatyzacja nie jest regularnie czyszczona, może ona gromadzić kurz i bakterie, co może powodować wzrost ryzyka wystąpienia chorób, takich jak alergie i astma. Ponadto czyszczenie klimatyzacji może pomóc w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgotności wewnątrz samochodu, co zapobiega korozji i złym zapachom.

Czyszczenie klimatyzacji jest również ważne dla zachowania wydajności systemu klimatyzacji.  Ze względu na ten fakt zalecamy regularnie czyścić samochód. Jeśli klimatyzacja w samochodzie nie jest regularnie czyszczona, może powodować nieprzyjemne zapachy, a także zmniejszać wydajność systemu. Regularne czyszczenie klimatyzacji pomaga również w utrzymaniu pełnego przepływu powietrza, co jest szczególnie ważne w okresie letnim.

DARMOWE OZONOWANIE ZA WYKONANIE PRZEGLĄDU W HANESCO.
HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.