Oferta

Bagażniki samochodowe

Od 2019 roku możecie u nas zakupić bagażniki samochodowe.

Miałaś/eś kiedyś problem z zapakowaniem się na wyjazd? Przestrzeń bagażowa w Twoim samochodzie nie była wystarczająco duża żeby zabrać wszystkie potrzebne rzeczy?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, wtedy zapraszamy do Hanesco na ul. Nałęczowskiej 73 w Lublinie. Posiadamy wszelkie akcesoria, które pomogą zwiększyć przestrzeń bagażową samochodu:

  • bagażniki dachowe czyli tzw. belki
  • boxy dachowe
  • platformy rowerowe na hak
  • uchwyty rowerowe
  • uchwyty narciarskie/snowboardowe
  • łańcuchy
  • uchwyty do przewozu sprzętu rekreacyjnego np. kajaki, deski surfingowe
  • kosze bagażowe do przewożenia dużych ładunków

Boxy, bagażniki dachowe Thule, Taurus i Yakima

Z chęcią pomożemy dobrać sprzęt, którego naprawdę potrzebujesz. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami bagażników takimi jak Thule, Yakima czy polski producent bagażników – Taurus, jesteśmy w stanie dobrać idealne rozwiązanie w zależności od budżetu, upodobań oraz potrzeb klienta.

Jesteśmy pewni jakości wszystkich sprzedawanych przez nas produktów, ponieważ sami wcześniej je przetestowaliśmy. Zarówno wyższej klasy bagażniki Thule lub bagażniki Yakima oraz bardziej przystępne cenowo bagażniki Taurus to sprawdzony wybór.

Hanesco to jedyne miejsce w Lublinie, gdzie możesz zrelaksować się w wygodnej poczekalni, podłączyć do darmowego Wi-Fi i poczekać na montaż bagażnika. Żeby jeszcze bardziej umilić to oczekiwanie, do każdego montażu zaproponujemy Ci świeżutką kawę.

Pamiętaj, każdy montaż wykonują przeszkoleni i wykwalifikowani pracownicy na zamkniętej hali. Dzięki temu żadne warunki atmosferyczne nie przeszkadzają nam w komfortowym montażu bagażnika. Nie musisz martwić się o padający śnieg lub deszcze do wnętrza Twojego samochodu.

Wypożyczalnia bagażników i boxów dachowych

Prowadzimy również wypożyczalnię bagażników, boxów, uchwytów rowerowych, platform na hak oraz łańcuchów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają wystarczająco dużo miejsca do przechowywania tego typu sprzętu lub potrzebują go jednorazowo.

Nie wiesz czy do Twojego samochodu będzie pasował nasz bagażnik? Na pewno będzie! Przyjedź do nas albo skontaktuj po przez maila, telefon lub messengera, powiedz czego szukasz, a my zajmiemy się już całą resztą.

Konfigurator

Możesz również samemu skonfigurować bagażnik, złożyć zamówienie w Hanesco i umówić się na montaż:

https://www.bagaznik.pl

 

 

 

siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba


HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.