Oferta

Bagażniki samochodowe

W 2019 roku wprowadziliśmy do naszej oferty zupełnie nowy produkt, który szybko zdobył uznanie naszych Klientów – bagażniki samochodowe.

Czy kiedykolwiek miałeś problem z zapakowaniem wszystkich potrzebnych rzeczy na wyjazd autem? Być może przestrzeń bagażowa w Twoim samochodzie nie była wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria, torby, walizki i plecaki? Jeśli Twoją odpowiedzią na te pytania jest „TAK”, oznacza to, że potrzebujesz czegoś więcej! Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Nałęczowskiej 73, gdzie pomożemy Ci znaleźć odpowiedni bagażnik dla Ciebie, Twoich bliskich i oczywiście – dla Twojego auta! Posiadamy wszelkie akcesoria, które pomogą zwiększyć przestrzeń bagażową samochodu:

  • bagażniki dachowe, czyli tzw. belki;
  • boxy dachowe;
  • platformy rowerowe na hak;
  • uchwyty rowerowe;
  • uchwyty narciarskie/snowboardowe;
  • łańcuchy;
  • uchwyty do przewozu sprzętu rekreacyjnego np. kajaki, deski surfingowe;
  • kosze bagażowe do przewożenia dużych ładunków.

Bagażniki i boxy dachowe – akcesoria od najlepszych producentów tylko w Hanesco!

Obejrzałeś już niezliczone ilości bagażników Lublin i nadal nie jesteś pewien, którego z nich naprawdę potrzebujesz? Takie sytuacje mają miejsce bardzo często, a naszą rolą jest w tym wypadku to, aby nie pozwolić Ci na zakup sprzętu, który nie spełni Twoich oczekiwań. W związku z tym wyselekcjonowaliśmy w naszej ofercie jedynie najwyższej jakości bagażniki i boxy dachowe, które zaskakują estetycznym wykonaniem, wyborem pod kątem wymiarów oraz przede wszystkim – gwarantują wytrzymałość i solidne zabezpieczenie przewożonych przedmiotów. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami bagażników takimi jak Thule, Yakima czy polski producent – Taurus, jesteśmy w stanie dobrać idealne rozwiązanie w zależności od budżetu, upodobań oraz indywidualnych potrzeb Klienta. W naszym asortymencie znajdziesz również bagażnik na rowery oraz bagażniki na narty, dzięki czemu z powodzeniem uda Ci się przetransportować swój sprzęt sportowy, gdziekolwiek zmierzasz!

Jesteśmy pewni jakości wszystkich sprzedawanych przez nas produktów, ponieważ sami wcześniej je przetestowaliśmy. Zarówno wyższej klasy Thule czy Yakima, jak i bardziej przystępne cenowo bagażniki Taurus – to sprawdzony wybór. Bagażniki dachowe, które u nas znajdziesz to zatem estetyka, jakość i potwierdzona solidność, na której z pewnością zależy Ci najbardziej.

Hanesco to jedyne miejsce w Lublinie, gdzie możesz zrelaksować się w wygodnej poczekalni, podłączyć do darmowego Wi-Fi i poczekać na montaż swojego nowego bagażnika. Żeby jeszcze bardziej umilić to oczekiwanie, do każdego montażu zaproponujemy Ci świeżą kawę. Każdy montaż wykonują przeszkoleni i wykwalifikowani pracownicy na zamkniętej hali. Dzięki temu żadne warunki atmosferyczne nie przeszkadzają nam w komfortowym montażu bagażnika. W związku z tym musisz martwić się o śnieg czy deszcz, który mógłby dostać się do wnętrza Twojego samochodu.

Wypożyczalnia bagażników i boxów dachowych Lublin

Hanesco to również wypożyczania bagażników, w której znajdziesz wiele ciekawych i funkcjonalnych sprzętów, dopasowanych idealnie do Twojego auta. Oprócz standardowych bagażników możemy zaoferować Ci również boxy, bagażnik rowerowy na hak, uchwyty rowerowe czy łańcuchy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają wystarczająco dużo miejsca do przechowywania tego typu sprzętu lub potrzebują go jednorazowo. Wypożyczalnia bagażników jest wobec tego doskonałą opcją dla wszystkich tych, którzy na co dzień nie korzystają z tego typu rozwiązań, w związku z czym nie widzą powodu do zakupu własnego bagażnika samochodowego. Nie jesteś pewny, czy dodatkowe miejsce do przechowywania to coś, czego potrzebujesz na stałe? Wypożyczalnia boxów dachowych, bagażników oraz uchwytów na rowery będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Nie wiesz, czy do Twojego samochodu będzie pasował nasz bagażnik? Na pewno będzie! Odwiedź nas w naszej siedzibie przy ul. Nałęczowskiej 73 w Lublinie lub skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez wiadomość prywatną. Powiedz nam, czego szukasz, określ swoje potrzeby i możliwości, a my zajmiemy się całą resztą!

Konfigurator

Zależy Ci na maksymalnie spersonalizowanym rozwiązaniu dopasowanym w stu procentach do Twoich potrzeb? U nas możesz samodzielnie skonfigurować swój wymarzony bagażnik, złożyć zamówienie w Hanesco i w końcu – umówić się na montaż!

https://www.taurus.info.pl/dopasuj-bagaznik
HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.