Oferta

Myjnia samochodowa bezdotykowa 24h

Karoseria samochodu wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Niezależnie od tego, czy masz nowe auto prosto z salonu, oldtimera czy zwyczajne auto do codziennego użytku, korzystaj z myjni bezdotykowej. Myjnia samochodowa bezdotykowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego auta, ponieważ w sposób delikatny można usunąć wszelkie zanieczyszczenia z samochodu. Kurz, błoto, zanieczyszczenia drogowe, sól drogowa — w Lublinie zmyjesz je w myjni bezdotykowej 24h.

Nowość na Myjni Hanesco – MatCleaner Czyszczenie oraz suszenie dywaników samochodowych

Już jest! Pierwszy w Polsce, urządzenie do prania oraz suszenia dywaników samochodowych. 

Chcesz mieć czyste dywaniki samochodowe nawet w zimie?  Z naszym nowym urządzeniem do czyszczenia dywaników w samochodzie jest to możliwe.
Sprzęt ma 5 programów: czyszczenie na sucho, mycie na mokro, mycie na mokro z detergentem, suszenie.
Dla lepszego i efektywniejszego prania przeczytaj instrukcję, zajmie Ci to 2 minuty! Dzięki temu urządzeniu będziesz miał czyste wnętrze samochodu.

Możesz płacić kartą lub gotówką!

Wypróbuj nasz nowy sprzęt i pochwal się tym innym.

Myjnia 24h – 7 stanowisk

Niezależnie od modelu czy gabarytów samochodu, nasza myjnia jest dla Ciebie! Szeroka oferta opcji mycia zadowoli najbardziej wybrednych klientów. Wszystkie programy mycia pracują na wodzie zdemineralizowanej, co gwarantuje znakomity efekt mycia. Ponadto myjnia samoobsługowa czynna jest bez przerwy, 365 dni w roku. Możesz zdecydować się na skorzystanie z myjni bezdotykowej w Lublinie wtedy, kiedy masz czas, ochotę i potrzebę, by zadbać o swój pojazd.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii mycie samochodu w naszej myjni bezdotykowej w Lublinie odbywa się profesjonalnie, a zarazem szybko i tanio. Ekologiczne środki oczyszczające oraz idealne parametry urządzeń myjących gwarantują skuteczne, jednocześnie delikatne mycie powierzchni lakieru.

Myjnia bezdotykowa — cena

Mycie samochodu w myjni samochodowej 24h w Lublinie jest szybkie, bezpieczne, ale także tanie. Cena mycia auta w myjni bezdotykowej jest konkurencyjna w porównaniu z myjnią automatyczną. Możesz skorzystać z różnych opcji, dopasować długość mycia samochodu do swoich potrzeb i jednocześnie do możliwości finansowych. Od Ciebie zależy, jak długo myjesz auto, płuczesz, czy używasz dodatkowych opcji, dlatego możesz zadbać o swój pojazd nawet wtedy, kiedy nie dysponujesz dużym budżetem.

Karta na myjnię

Karta na myjnię ułatwia płacenie na naszej myjni bezdotykowej. Możesz wyrobić ją u nas w godzinach pracy w recepcji (8:00-18:00).
Zalety:

  1. Nie musisz pamiętać o drobnych.
  2. Płatność bezdotykowa.
  3. Przyśpiesza proces płacenia.

Za każde doładowanie karty powyżej 50 zł dostaniesz 10% wartości doładowania w gratisie!
Jeśli chcesz wiedzieć ile zostało Ci pieniędzy na karcie to przy każdym płaceniu za usługę terminal na końcu płatności wyświetli wartość karty. 

Dla Firm i stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe

siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba


HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.