Oferta

Myjnia samochodowa bezdotykowa 24h

Każdy kierowca doskonale wie, że karoseria samochodu wymaga odpowiedniej, dokładnej i regularnej pielęgnacji, która pozwoli utrzymać auto w dobrym stanie technicznym i przede wszystkim wizualnym. Niezależnie od tego, czy masz nowe auto prosto z salonu, oldtimera czy zwyczajny samochód do codziennego użytku, powinieneś korzystać z usług myjni bezdotykowej. Myjnia bezdotykowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego auta, ponieważ w delikatny sposób można usunąć wszelkie zanieczyszczenia z samochodu, nie pozostawiając po nich śladu. Kurz, błoto, zanieczyszczenia drogowe, pył, sól drogowa — zmyjesz je w kilka chwil, dzięki myjni samoobsługowej!

Czyste auto, błyskawiczny efekt!

Niezależnie od modelu czy gabarytów samochodu, nasza myjnia samoobsługowa jest dla Ciebie! Szeroka oferta opcji mycia zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie programy mycia w naszej myjni Lublin pracują na wodzie demineralizowanej, co gwarantuje znakomity efekt, widoczny już na pierwszy rzut oka. Ponadto myjnia czynna jest bez przerwy, przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Możesz zdecydować się na skorzystanie z myjni samochodowej zawsze wtedy, kiedy masz czas, ochotę i potrzebę, by zadbać o swój pojazd.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii mycie samochodu w naszej myjni bezdotykowej odbywa się profesjonalnie, a zarazem szybko i w atrakcyjnych cenach. Ekologiczne środki oczyszczające oraz idealne parametry urządzeń myjących gwarantują skuteczne, jednocześnie delikatne mycie powierzchni lakieru, w związku z czym nie musisz martwić się jego uszkodzeniem lub niedomyciem niektórych zabrudzeń.

Myjnia bezdotykowa Hanesco – postaw swój samochód na nogi!

Jak sama nazwa wskazuje, proces mycia auta w myjni bezdotykowej odbywa się bez fizycznego kontaktu z powierzchnią. Taki sposób czyszczenia karoserii swojego pojazdu ma wiele zalet. Do tych najważniejszych możemy zaliczyć m.in.:

  • możliwość wykorzystania specjalnych środków do czyszczenia lakieru, które w delikatny, ale skuteczny sposób pozbędą się zabrudzeń z karoserii;
  • łatwe i sprawne mycie trudno dostępnych części pojazdu, które niełatwo byłoby wyczyścić „w domowych warunkach”;
  • odpowiednie ciśnienie wody, które z jednej strony pozwala na dokładne domycie nawet silnych zabrudzeń, a z drugiej nie przyczynia się do powstawania uszkodzeń lakieru;
  • niskie koszta mycia;
  • prosta obsługa;
  • możliwość umycia auta o dowolnej porze dnia lub nocy przez cały rok.

Jak widzisz, myjnia samoobsługowa ma wiele zalet, które bardzo często doceniane są przez naszych Klientów. Wiele osób ma wątpliwości, czy myjnia bezdotykowa będzie odpowiednim wyborem, ponieważ obawiają się one, że lakier ulegnie uszkodzeniu ze względu na zbyt duże ciśnienie wody. Z naszej strony możemy zapewnić, że ciśnienie w oferowanych przez nas sprzętach ustawione jest w taki sposób, aby nie doprowadzić do żadnego uszkodzenia. Podobnie środki myjące, które wykorzystujemy również są odpowiednio delikatne. Nasza myjnia to miejsce, w którym samodzielnie odmienisz wygląd swojego samochodu, gwarantując mu czystość i estetykę.

Myjnia bezdotykowa Lublin — cena

Mycie samochodu w myjni samoobsługowej jest szybkie, bezpieczne, ale także tanie! Cena mycia auta w myjni bezdotykowej Lublin jest wyjątkowo konkurencyjna w porównaniu z myjnią automatyczną. W naszej myjni, otwartej przez 24h na dobę możesz skorzystać z najróżniejszych opcji czyszczenia, a także dopasować długość i intensywność mycia zarówno do potrzeb swojego auta, jak i do własnych możliwości finansowych. Od Ciebie zależy, jak długo myjesz czy płuczesz auto oraz czy używasz dodatkowych opcji, w związku z czym możesz zadbać o swój pojazd nawet wtedy, kiedy nie dysponujesz dużym budżetem.

Dla Firm i stałych klientów oferujemy również atrakcyjne rabaty cenowe. Zapraszamy do naszej myjni samochodowej w Lublinie!
HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.