Oferta

Przegląd rejestracyjny samochodu

Stacja Kontroli Pojazdów Hanesco to miejsce, w którym wykonasz przegląd rejestracyjny w Lublinie. W sierpniu 2014 r. wybudowaliśmy Podstawową Stację Kontroli Pojazdów.

Dzięki nowoczesnej linii diagnostycznej firmy MAHA i wyszkolonej kadrze diagnostów jesteśmy w stanie bardzo dokładnie i szybko zbadać każde auto oraz zadbać o bezpieczeństwo na drodze Twoje i innych.

Do każdego przeglądu możesz od nas otrzymać:
👉 kartę na myjnie doładowaną na 25 zł,
👉 voucher na darmowe ozonowanie,
👉 gift np. zestaw kluczy, kamizelka odblaskowa, zabawka dla dziecka.

Przegląd w Hanesco — nowoczesna linia diagnostyczna

Przegląd rejestracyjny samochodu w Lublinie możesz wykonać w nowoczesnej stacji diagnostycznej. Tylko dzięki dokładnemu przeglądowi rejestracyjnemu będziesz mieć pewność, że Twój samochód jest sprawny i unikniesz wysokiego mandatu za jego brak. Nie czekaj! Przegląd rejestracyjny po terminie wiąże się z ryzykiem i stresem.

Badanie zbieżności kół sprzętem John Bean.

Podczas przeglądu możesz wykonać także inne ważne badania. Posiadamy na wyposażeniu urządzenie do badania geometrii firmy JOHN BEAN, który daje możliwość dokonywania pomiarów koniecznych przy diagnozie pojazdów powypadkowych lub przy tuningu, podgląd parametrów regulowanych w czasie rzeczywistym co eliminuje błędy ustawień. Zbieżność kół należy wykonać również przy wymianie opon.

Co zapewnia prawidłowa geometria kół ?
✅ prawidłową przyczepność samochodu
✅ prawidłowe zużycie opon
komfortową i bezpieczną jazdę
pewność prowadzenia pojazdu
 

Zapraszamy na profesjonalne rejestracyjne badanie Twojego auta do stacji diagnostycznej w Lublinie.

Przegląd rejestracyjny – kiedy się zgłosić?

Pamiętajmy, że przeglądy techniczne są obowiązkowe i by samochód był dopuszczony do ruchu, musi przejść okresowe badanie techniczne. Nowe pojazdy kontroluje się przed upływem 3 lat od daty pierwszej rejestracji. Drugie badanie nowego pojazdu przed upływem 2 lat, a następne badania już co roku. Samochody 5-letnie i starsze muszą przechodzić badanie techniczne rok do roku, zabytkowe tylko przy rejestracji.

Nie czekaj z przeglądem rejestracyjnych do ostatniej chwili. Koszt przeglądu rejestracyjnego jest tańszy niż ewentualne konsekwencje wykonania przeglądu rejestracyjnego po terminie. Każdy właściciel pojazdu może sprawdzić, kiedy ma przegląd rejestracyjny, zaglądając do dowodu rejestracyjnego i miejsca na pieczątkę. Nasi klienci mogą też liczyć na nas i na naszą pamięć! Przypominamy im, że czas najwyższy zgłosić się na przegląd rejestracyjny do naszej stacji w Lublinie.

Przegląd rejestracyjny samochodu — cena

Ile kosztuje przegląd rejestracyjny? W 2020 koszt przeglądu technicznego waha się od 60 do 200 PLN. Cena przeglądu rejestracyjnego zależy od rodzaju pojazdu, jego dopuszczalnej masy całkowitej, od tego, czy w pojeździe zamontowano instalację gazową. W przypadku aut osobowych z instalacją LPG/CNG badanie jest droższe o około 65%.

Ile trwa przegląd rejestracyjny?

W naszej nowoczesnej stacji diagnostycznej sprawnie przeprowadzamy badania techniczne. W zależności od stopnia trudności klient przyjeżdżający na przegląd techniczny w Lublinie, musi poczekać do 15 do 30 minut, zanim uzyska wynik badania i będzie mógł odjechać pojazdem lub zdecydować się na jego naprawę.

siedziba
siedziba
siedziba
siedziba


HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.