Oferta

Przegląd rejestracyjny samochodu

Nasza Stacja Kontroli Pojazdów w Lublinie to miejsce, w którym wykonasz przegląd rejestracyjny swojego pojazdu. Dzięki nowoczesnej stacji diagnostycznej od firmy MAHA i wyszkolonej kadrze diagnostów jesteśmy w stanie bardzo dokładnie i szybko zbadać każde auto, a tym samym przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Badanie techniczne z naszą pomocą zagwarantuje Ci większy komfort jazdy oraz pewność za kierownicą.

Hanesco Lublin – Stacja Kontroli Pojazdów

Wybierając SKP Lublin, najlepszą opcją jest znalezienie takiego miejsca, w którym badanie zostanie przeprowadzone w profesjonalnych warunkach. Przegląd samochodu możesz wykonać w naszej nowoczesnej stacji diagnostycznej. Dlaczego jest to tak ważne? Przegląd techniczny samochodu powinien być wykonany w jak najdokładniejszy sposób, aby zagwarantować właścicielowi pojazdu pewność, że auto będzie w pełni sprawne, a on sam uniknie wysokiego mandatu w przypadku kontroli. Nie czekaj! Przegląd techniczny wykonany po terminie wiąże się z wysokim ryzykiem i stresem, który zdecydowanie nie jest wart kilku chwil spędzonych na naszej stacji.

Podczas diagnostyki możesz sprawdzić inne ważne parametry. Posiadamy na wyposażeniu urządzenie do badania geometrii firmy JOHN BEAN, które daje możliwość dokonywania pomiarów koniecznych przy diagnozie pojazdów powypadkowych lub przy tuningu oraz podgląd parametrów regulowanych w czasie rzeczywistym co eliminuje błędy ustawień. Nasza stacja kontroli pojazdów w Lublinie i doświadczeni diagnostycy sprawią, że Twój samochód wyjedzie na drogę w idealnym stanie technicznym. Odwiedź naszą i przekonaj się sam, jak dużą różnicę robi odpowiednio przygotowane auto podczas jazdy!

Kiedy warto zgłosić się na przegląd rejestracyjny?

Pamiętajmy, że przeglądy techniczne są obowiązkowe i konieczne, aby samochód był dopuszczony do ruchu. Musi on przejść niezbędne okresowe badanie techniczne, które pozwolą określić jego stan oraz dokonać ewentualnych napraw. Nowe pojazdy kontroluje się przed upływem 3 lat od daty pierwszej rejestracji. Drugie badanie nowego pojazdu powinno być przeprowadzone przed upływem 2 lat, a następne, wykonywane są już co roku. Samochody 5-letnie i starsze muszą przechodzić badanie techniczne co roku, natomiast zabytkowe tylko przy rejestracji.

Nie czekaj z przeglądem rejestracyjnych do ostatniej chwili! Badania techniczne to znacznie mniejszy wydatek niż konsekwencje, które mogą pojawić się w związku zaniechaniem ich wykonania lub zrobieniem tego po upływie terminu. Każdy właściciel pojazdu może sprawdzić, kiedy należy wykonać przegląd rejestracyjny, zaglądając do dowodu rejestracyjnego i miejsca na pieczątkę. Nasi Klienci mogą też liczyć na nas i na naszą pamięć! Trzymamy się na baczności i zawsze przypominamy, kiedy zbliża się czas kolejnego przeglądu. Przegląd techniczny samochodu z naszą pomocą to gwarancja sprawnego, bezpiecznego auta zawsze na czas!

Ile kosztuje i ile trwa przegląd samochodu?

Wielu kierowców zastanawia się również, ile kosztuje oraz ile trwa przegląd samochodu Lublin na naszej stacji kontroli pojazdów. Jeśli chodzi o cenę, jest ona w pełni zależna od rodzaju pojazdu, jego dopuszczalnej masy całkowitej, obecności instalacji gazowej. W przypadku aut osobowych z instalacją LPG/CNG auto diagnostyka będzie droższa o około 65%. Ile kosztuje przegląd rejestracyjny? W 2022 roku koszt przeglądu technicznego waha się od 60 do 200 PLN.

W naszej nowoczesnej Stacji Kontroli Pojazdów Lublin potrafimy przeprowadzić badania techniczne w krótkim czasie, zachowując jednocześnie szczególną dokładność. W zależności od stopnia trudności zadania, Klient przyjeżdżający na przegląd techniczny samochodu w Lublinie, musi poczekać na swoje auto od 15 do 30 minut. Po tym czasie uzyskuje on wynik badania i może spokojnie odjechać swoim pojazdem lub zdecydować się na ewentualne dokonanie napraw. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem SKP Lublin, gdzie zostaną wykonane kompleksowe badania Twojego auta – wybierz się do nas, dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat diagnostyki i oddaj swój samochód w ręce profesjonalistów. Zapraszamy!
HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.