Oferta

Klejenie pęknięć szyb samochodowych

Możliwość klejenia pęknięć szyb samochodowych sprawia, że nie każde jej uszkodzenie będzie skutkowało całkowitą wymianą. Dzięki zastosowaniu nowych metod nasi wyszkoleni pracownicy są w stanie poradzić sobie z pęknięciem nawet o średnicy równej monecie 2 zł. Naprawa szyb samochodowych z Hanesco to gwarancja maksymalnie zadowalającego efektu w niedługim czasie i w atrakcyjnej cenie. Za sprawą odpowiednio szybkiej reakcji z Twojej strony istnieje bardzo duża szansa, że rozmiar i charakter pęknięcia pozwoli na jego zaklejenie, eliminując konieczność wymiany całej szyby. Nasz rozbudowany serwis szyb samochodowych dokona niezbędnych napraw tych części Twojego auta, żebyś znowu mógł w pełni cieszyć się jazdą.

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy jakość samej szyby nie ucierpi z uwagi na fakt, iż była ona klejona po uszkodzeniu. Odpowiadamy zatem w prosty sposób – oczywiście, że nie! Nasz profesjonalny serwis szyb samochodowych nie tylko usunie pęknięcia czy rysy, ale również pozwoli na zaoszczędzenie znacznych kosztów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej wytrzymałości.
Jeśli nie jesteś pewien czy uszkodzenie w Twojej szybie kwalifikuje się do zaklejenia, przyjedź do nas na Nałęczowską 73 w Lublinie, a nasz ekspert oceni usterkę i doradzi najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji. Kiedy okaże się, że naprawa odprysku jest możliwa, postaramy się jak najszybciej pomóc Ci z tym problemem i zakleić pęknięcie szyby od ręki!

Naprawa szyb – ochrona przed nieprzyjemnymi skutkami

Naprawa szyb samochodowych to krok, który w wielu przypadkach nie tylko powinno się, ale również warto zrobić. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń szyb w pojazdach są kamyki wyrzucane spod kół poprzedzających samochodów. Najczęściej zdarza się, że są to niewielkie pęknięcia, które niekiedy nawet nie przeszkadzają kierowcy podczas prowadzenia auta lub są niemal niezauważalne. W takich sytuacjach duża część osób decyduje się na odłożenie naprawy do czasu, kiedy pęknięcie faktycznie zacznie przeszkadzać. Jest to ogromny błąd, ponieważ niewielkie pęknięcie jest właśnie tym, co można z powodzeniem zakleić, unikając tym samym całkowitej wymiany. Jeżeli jednak właściciel pojazdu nie zareaguje odpowiednio szybko – konieczna może być wymiana szyby na nową. Klejenie szyb samochodowych w naszym serwisie to bezpieczna usługa naprawy niewielkich pęknięć czy odprysków, gwarantująca właścicielowi auta zabezpieczenie przed dalszym pękaniem oraz zachowanie jej pierwotnej wytrzymałości.

Szybka naprawa szyb samochodowych Lublinie? Tylko w Hanesco. Poznaj nasze zalety!

Hanesco to serwis szyb samochodowych w Lublin, którego doświadczony zespół potrafi uporać się z każdym wyzwaniem, dopasowując rodzaj usługi do potrzeb Klienta. Uszkodzenie nadające się do naprawy nie może być jednak zbyt duże, a odległość krawędzi szyby od miejsca, w którym powstało, powinna wynosić ponad 10 cm. Jeżeli na szybie znajduje się więcej niż jedno uszkodzenie, to odstępy pomiędzy nimi również powinny być zachowane.

Do największych zalet naprawy szyb z naszą pomocą, należą przede wszystkim:

  • atrakcyjna cena naprawy i duża oszczędność w porównaniu do całkowitej wymiany;
  • zauważalna poprawa widoczności;
  • przywrócenie pierwotnej wytrzymałości szyby w miejscu naprawy;
  • szybki czas realizacji;
  • samochód gotowy do drogi od razu po zakończeniu usługi;
  • ograniczenie ryzyka dalszego pękania.

Masz wątpliwości co do tego, czy Twoja szyba nadaje się do klejenia, czy może jednak powinna zostać wymieniona na nową? Nic nie szkodzi! Przyjedź do nas, a my ocenimy wielkość, ilość i inne parametry, dzięki czemu będziemy mogli zaproponować Ci odpowiedni rodzaj usługi!

PAMIĘTAJ!

Jeśli zauważysz pęknięcie na szybie, niewielki odprysk – nie zwlekaj z przyjazdem. Podczas codziennego użytkowania samochodu, na szybę samochodową oddziałują siły, które mogą spowodować bardziej poważne uszkodzenia. Sprawna naprawa szyby samochodowej uchroni Cię przed dużo większymi kosztami związanymi z montażem całkowicie nowej szyby samochodowej.

 
HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.