Oferta

Szyby samochodowe

Interesują Cię szyby samochodowe, które przetrwają długie lata? Zobacz więc tysiące modeli proponowanych przez Hanesco. Nasza działająca na terenie Lublina firma to miejsce, w którym oferujemy szeroki wybór szyb samochodowych.

Nie ma znaczenia, czy szukasz produktów przeznaczonych do auta osobowego, czy może pojazdów ciężarowych. Wśród propozycji Hanesco znajdziesz szybę całkowicie dopasowaną do danego modelu samochodu. Nie pozostawiamy klienta samego z instalacją produktu w aucie – proponujemy również możliwość montażu szyb.

Najpierw wyceń szybę, potem umawiaj wizytę!

Na naszej stronie wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę szyby czołowej, szyby bocznej czy też szyby tylnej.
Co musisz zrobić, aby otrzymać wycenę szyb samochodowych?

  1. Wejdź na stronę: https://hanesco.pl/zlecenie-wyceny-szyby/
  2. Wypełnij wymagane pola.
  3. Dodaj zdjęcia.
  4. Prześlij!

Tylko tyle musisz zrobić, aby poznać cenę szyby wraz z montażem bez niekiedy zbędnego przyjazdu!
Na podstawie poprawnie przesłanych zdjęć możemy podać Ci cenę wymiany szyby na nową.

Jest to świetna opcja dla osób mieszkających poza Lublinem lub osób, które chcą oszczędzić czas.

Wycena nie tylko samochodów osobowych. Jeśli potrzebujesz wyceny szyby w samochodzie ciężarowym lub szyby w autobusie, busie również wypełnij formularz!

Formularz nie jest zobowiązujący.

Autoszyby – dopasuj model do auta!

Oferujemy ogromny asortyment szyb do wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Proponujemy również modele przeznaczone do maszyn rolniczych, autobusów oraz pojazdów specjalnych.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • 1500 typów szyb czołowych (przednich),
  • 3500 typów szyb bocznych,
  • 600 typów szyb tylnych,
  • 550 typów uszczelek i akcesoriów.

Hanesco stale poszerza swoją ofertę – zarówno o szyby do najnowszych modeli samochodów, jak i produkty trudno dostępne. Ponadto zamówisz u nas wyłącznie szyby samochodowe pochodzące od solidnych marek.

Oferujemy nie tylko szeroki asortyment ale też bardzo szybką i sprawną realizację zamówień. Dostarczamy szyby własnym transportem z magazynu głównego w Lublinie wprost pod drzwi Klienta.

Hanesco oferuje szyby samochodowe w tym szyby samochodowe Lublinauto szyby Lublin oraz autoszyby Lublin i auto szyby.

Dokładny i sprawny montaż szyb samochodowych – Lublin

Autoszyby zazwyczaj wyróżniają się szczególną wytrzymałością. Czasem jednak wystarczy niefortunne odbicie się kamienia czy jakiegokolwiek innego ostrego bądź ciężkiego przedmiotu, by szyba uległa uszkodzeniu. Proponując szeroki wybór szyb samochodowych w Lublinie, w serwisie Hanesco, przywracamy kierowcom poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy.

Wymiana szyby przebiega w naszym serwisie bardzo sprawnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dobrać właściwy model i precyzyjnie go zamontować. Działamy już od 1991 roku – wtedy z inicjatywy Dariusza Piątka uruchomiono niewielki serwis autoszyb. Serwisowanie samochodowych szyb stanowiło więc już od początku naszą specjalizację. Obecnie Hanesco jest liderem w swojej branży. Z naszych usług korzystają zarówno klienci mieszkający na terenie województwa lubelskiego, jak i spoza tego terenu. Wraz z upływem lat nabraliśmy wyjątkowej wprawy w doborze i montażu szyb. Energii do codziennego działania i rozwoju dodawali nam i nadal dodają klienci. Zadowoleni z wykonanej usługi chętnie do nas wracają i powierzają rozwiązanie swoich problemów z autem.

Wymiana szyb samochodowych jest konieczna, bo…

W przypadku pęknięcia szyby – zarówno podczas niewielkiej stłuczki, jak i większego wypadku – należy wymienić ją na nową. Dzięki temu będzie możliwe bezpiecznie korzystanie z pojazdu – bez strachu o zdrowie i życie pasażerów. Pozbawione uszkodzeń szyby samochodowe są niezbędne, by dopuścić samochód do użytkowania. Bez nich niemożliwe jest również wykonanie technicznego przeglądu auta. Warto też pamiętać, że za jazdę z uszkodzoną szybą grozi wysoki mandat.

Jeśli więc nie chcesz stwarzać zagrożenia dla samego siebie i pasażerów lub otrzymać pieniężnej kary, koniecznie wymień uszkodzone szyby w aucie.

W Hanesco naprawa szyb samochodowych nie ogranicza się do montażu nowych modeli w aucie. W niektórych przypadkach oferujemy również klejenie pęknięć.

Naprawa autoszyb w komfortowych warunkach

Siedziba Hanesco znajduje się w nowoczesnym obiekcie. Klienci, którzy decydują na wymianę szyb w samochodzie, mogą podczas wykonywania usługi przyjemnie spędzić czas, pijąc kawę i oglądając TV lub czytając prasę. Na terenie siedziby Hanesco znajduje się także Bar Mustafy i Bosch Service firmy Dakro. Podczas wymiany szyby można więc spożyć ciepłe danie. W Bosch Service zaś zlecić naprawę mechanicznych usterek w aucie. Wymiana szyb samochodowych w Hanesco to dobry wybór nie tylko ze względu na profesjonalność usługi. Klienci doceniają również możliwość oczekiwania na zakończenie usługi w komfortowych okolicznościach.

Tańsza wymiana szyb samochodowych – Lublin. Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi

Możemy przeprowadzić montaż szyb samochodowych, korzystając z finansowania pochodzącego z OC, AC bądź innej umowy podpisanej z towarzystwem ubezpieczeniowym. Dzięki temu taniej wymienisz szybę w aucie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszych produktów i usług – zakupu autoszyb oraz wymiany szyby samochodowej w serwisie. Dbamy o auta naszych klientów jak o własne – nie zwlekaj więc i skontaktuj się z Hanesco!

 

 

siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba


HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.