Oferta

Przyciemnianie szyb samochodowych

Przyciemnione szyby w Twoim samochodzie to komfort, elegancja, dyskrecja i bezpieczeństwo. Przyciemnianie szyb Lublin polega na oklejaniu ich specjalną folią. Uzyskany efekt zdecydowanie podnosi wizualne atuty pojazdu, tworząc jego niepowtarzalny, nowoczesny styl, ale również pozwala zadbać o komfort pasażerów. Przyciemnianie szyb samochodowych Lublin to jednak nie tylko świetny wygląd, niepowtarzalny charakter oraz dyskrecja wewnątrz pojazdu, ale także szereg funkcjonalnych i użytkowych zalet. Oferowane przez nas folie:

 • posiadają certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki, który pozwala na ich zastosowanie zgodnie z Kodeksem Ruchu Drogowego;
 • posiadają 5-letnią gwarancję producenta, a przy odpowiednim czyszczeniu gwarantujemy ich nieograniczoną trwałość;
 • nawet po długim czasie użytkowania nie ulegają odbarwieniu;
 • posiadają zewnętrzną warstwę odporną na zarysowania;
 • poprawiają skuteczność działania klimatyzacji, blokując do 70% promieniowania słonecznego;
 • chronią wnętrze samochodu przed odbarwieniami i zestarzeniem się, spowodowanymi intensywnym promieniowaniem słonecznym;
 • redukują odblaski i refleksy, a co za tym idzie minimalizują zmęczenie oczu kierowcy i pasażerów;
 • występują w różnych stopniach przyciemnienia w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań Klienta;
 • utrudniają wybicie szyby;
 • chronią kierowcę i pasażerów przed odłamkami w przypadku kolizji;
 • podnoszą dyskrecję wnętrza pojazdu.

Kreowanie wyglądu całego pojazdu poprzez przyciemnienie szyb w Lublinie to doskonały sposób na podniesienie jego walorów wizualnych i uzyskanie niepospolitego charakteru. Jak widzisz, przyciemnianie szyb samochodowych Lublin to również mnóstwo korzyści użytkowych, dzięki którym jazda własnym autem okazuje się jeszcze przyjemniejsza. Oferowane przez nas folie wyróżniają się na tle innych tego typu produktów bardzo dużą odpornością na zarysowania, dzięki czemu zachowują swój doskonały wygląd przez bardzo długi czas. Oprócz tego, folie przyciemniające, które proponujemy naszym Klientom mają dobrą termokurczliwość, co umożliwia wygodny montaż również na wypukłościach.

Odmień wygląd swojego auta

Hanesco oferuje oklejanie szyb samochodowych Lublin z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Po wyjeździe z naszego warsztatu, Twoje auto będzie wyglądało jak nowe, a nasz doświadczony zespół sprawi, że wszelkie prace i zabiegi przebiegną bez komplikacji i zakończą się maksymalnym powodzeniem. Z naszą pomocą możesz stworzyć swój samochód marzeń, a to wszystko w niezwykle konkurencyjnych cenach. Oklejanie szyb samochodowych z Hanesco to inwestycja, którą docenisz od razu!

Komfort jazdy w słoneczne dni stanowczo ulega poprawie, o czym przekonasz się już po wyjeździe z naszego warsztatu. Przyciemnianie szyb ochroni Ciebie i Twoich pasażerów przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, a także pomoże utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz auta. Oklejanie szyb samochodowych to również dodatkowa ochrona podczas ewentualnych kolizji lub wypadków, ponieważ folia przyciemniająca skutecznie podtrzyma odłamki szkła przy uszkodzeniu szyby. Zawsze marzyłeś o przyciemnionych szybach w samochodzie? Z naszą pomocą spełnisz swoje marzenia, zyskując tym samym dodatkowe korzyści, które znacznie ułatwią Ci małe i większe podróże.

Przyciemnianie szyb samochodowych w Lublinie? Tylko z Hanesco!

W naszej firmy doskonale znamy obowiązujące normy i przepisy dotyczące pojazdów mechanicznych, łącznie z tymi, określającymi możliwość stopnia przyciemnienia. Każdy z naszych Klientów zostaje odpowiednio poinformowany o efekcie jaki może uzyskać, aby jego auto zostało dopuszczone do ruchu, a podróż nie skończyła się ewentualnym mandatem. Przepuszczalność światła ma tutaj naprawdę duże znaczenie i nie może utrudniać widoczności kierowcy. Przednie lub boczne szyby, które nie mają odpowiedniej przepuszczalności, w przypadku zatrzymania pojazdu przez policję mogą narazić kierowcę nie tylko na mandat, ale również na zatrzymanie dowodu rejestracyjnego do czasu usunięcia folii. Policjant na podstawie uzyskanego pomiaru może tez pozwolić kierowcy na usunięcie folii przyciemniającej na miejscu.

Z naszej strony możemy zagwarantować Ci pełen profesjonalizm w oklejaniu szyb. Z naszą pomocą możesz być pewny, że Twoje auto wyjedzie z naszego warsztatu w doskonałym stanie, a jakość wykonanej usługi będzie na najwyższym poziomie. Ponadto firma Hanesco, wieloletni lider w branży, udziela pięcioletniej gwarancji na wykonaną usługę.

Nasi pracownicy z przyjemnością wyjaśnią szczegóły i możliwości wykonania profesjonalnego przyciemnienia szyb w Państwa samochodzie.

Jeśli przyciemnianie szyb w Lublinie to tylko w Hanesco!
HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.