Oferta

Kalibracja systemów ADAS w Hanesco

Profesjonalna Kalibracja Kamer Samochodowych – Gwarancja Bezpieczeństwa i Precyzji

Kalibracja kamer samochodowych jest procesem, który wymaga profesjonalizmu i doświadczenia. W Hanesco oferujemy najwyższej jakości usługi kalibracji kamer, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo i precyzyjne działanie systemów asystujących kierowcy w Twoim samochodzie.

Kalibrację kamer samochodowych wykonasz w Hanesco, ul. Nałęczowska 73, Lublin.

Czym jest kalibracja kamer samochodowych?

Kalibracja kamer samochodowych to proces regulacji i dostosowania systemów elektronicznych w pojeździe, które są odpowiedzialne za różne funkcje bezpieczeństwa. Obejmuje to między innymi systemy asystujące kierowcy takie jak: asystent pasa ruchu, system ostrzegania o kolizji, adaptacyjny tempomat, asystent parkowania, czy system rozpoznawania znaków drogowych.

Dlaczego kalibracja jest ważna?

Wraz z rozwojem technologii, kamery i czujniki stały się nieodłącznym elementem nowoczesnych pojazdów. Te systemy są niezwykle ważne dla bezpieczeństwa na drodze, ale aby działały poprawnie, muszą być regularnie kalibrowane. Proces kalibracji zapewnia, że systemy w Twoim samochodzie działają z najwyższą precyzją, zwiększając bezpieczeństwo jazdy.

Kalibracja Kamer Hanesco

Posiadamy specjalistyczne narzędzia i doświadczony personel, aby zapewnić najwyższą jakość usług kalibracji. Nasz zespół techników posiada dogłębną wiedzę na temat różnych systemów elektronicznych w samochodach i jest stale szkolony w najnowszych technologiach.

Zaufaj Ekspertom Kalibracji Kamer

Bezpieczeństwo na drodze jest naszym priorytetem. Dlatego zapewniamy, że usługi kalibracji kamer samochodowych w Hanesco są zawsze wykonane z największą starannością i precyzją. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia różnicy, jaką profesjonalna kalibracja może przynieść dla Twojego samochodu i bezpieczeństwa na drodze.

Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach kalibracji kamer samochodowych i umówić się na wizytę. Gwarantujemy profesjonalizm, precyzję i szybki czas realizacji.

Koszt kalibracji kamer samochodowych w Hanesco: 350-450 zł
Rezerwacja wizyty: https://hanesco.pl/rezerwacje/

Kalibracja Radarów Samochodowych – Klucz do Bezpieczeństwa i Wydajności Twojego Pojazdu

Kalibracja radarów samochodowych to niezbędny proces, mający na celu utrzymanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i efektywności systemów asystujących kierowcy w Twoim samochodzie. W Hanesco oferujemy profesjonalne usługi kalibracji kamer, gwarantujące precyzyjne i niezawodne działanie Twoich radarów.

Radary samochodowe – do czego służą?

Radary samochodowe są kluczowym elementem wielu nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, takich jak adaptacyjny tempomat, systemy ostrzegania o kolizji czy asystent utrzymania pasa ruchu. Regularna kalibracja tych urządzeń jest niezbędna do zapewnienia ich prawidłowego działania, co przekłada się na bezpieczeństwo na drodze.

Kalibracja radarów w Hanesco

Zespół Hanesco składa się z wykwalifikowanych techników, którzy wykorzystują najnowsze narzędzia i technologie do przeprowadzania precyzyjnej kalibracji radarów samochodowych. Dzięki usługom Hanesco, możesz mieć pewność, że Twoje systemy asystujące kierowcę będą działać z maksymalną efektywnością i niezawodnością.

Zaufaj ekspertom – Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Zabezpiecz swoją jazdę dzięki profesjonalnej kalibracji radarów samochodowych! W Hanesco oferujemy dokładne i niezawodne usługi kalibracji, gwarantujące prawidłowe działanie Twoich systemów asystujących kierowcy. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz, jak możemy zwiększyć bezpieczeństwo i efektywność Twojego samochodu.

Koszt kalibracji radarów w Hanesco: 450-1000 zł
Rezerwacja wizyty: https://hanesco.pl/rezerwacje/

Kiedy należy wykonać kalibrację radarów i kamer:

✅ Po wymianie radaru.

✅ Po naprawie lub wymianie elementów karoserii: naprawy karoserii, szczególnie w obszarach, w których zlokalizowane są radary (np. zderzaki, lusterka), mogą wpływać na działanie radarów. To samo dotyczy wymiany elementów, takich jak zderzaki, które mogą wpływać na kąt i zakres detekcji radaru.

✅ Po wypadku: nawet jeżeli radar wydaje się nienaruszony, wstrząsy związane z wypadkiem mogą spowodować jego przesunięcie lub uszkodzenie. Kalibracja po wypadku jest zalecana, aby sprawdzić, czy radar nadal działa poprawnie.

✅ Po wymianie przedniej szyby: kamery zamontowane za przednią szybą po wymianie, mogą zostać naruszone, dlatego wymagają kalibracji, aby zapewnić prawidłowe działanie.

✅ Po ustawieniu prawidłowej geometrii kół oraz po każdej wymianie kół: zmiany w zawieszeniu lub kołach, które wpływają na położenie pojazdu, wpływają również na ustawienie radarów i wymagają ich kalibracji.

✅ W przypadku problemów z systemami bezpieczeństwa: jeżeli systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy, które korzystają z radarów lub kamer (np. systemy ostrzegania o zmianie pasa ruchu, systemy antykolizyjne) zaczynają działać niewłaściwie lub pokazują błędy, może to wskazywać na konieczność kalibracji radarów.

siedziba
siedziba
siedziba
siedziba
siedziba


HANESCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wsparcie płynności w Hanesco Sp. Z o.o.” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 70 133,64 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.

P.H.U. HANESCO DARIUSZ PIĄTEK realizuje projekt pt. „Wsparcie finansowe dla P.H.U. Hanesco Dariusz Piątek” w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spowodowanym pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wartość projektu: 26 508,03 zł finansowany w całości ze środków Funduszy Europejskich.